Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti
tarafından finanse edilmektedir. 
GENÇ İSTİHDAM PROJESİ TOKAT AÇILIŞ TOPLANTISI
GERİ
20.05.2016 -
TR83 BÖLGESİNDE ENDÜSTRİYEL TASARIM ALANINDA GENÇ İSTİHDAMININ ARTIRILMASI PROJESİ’NİN TOKAT AÇILIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
“TR83 Bölgesinde Endüstriyel Tasarım Alanında Genç İstihdamının Artırılması Projesi” kapsamında projenin paydaşlar ve kamuoyuna duyurulması ve tanıtılmasını içeren açılış toplantılarının ikincisi 17.05.2016 tarihinde Tokat’ta gerçekleştirildi.

Toplantıya Tokat Valisi Cevdet CAN, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, İl Genel Meclisi Başkanı Adem DİZER, Tokat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN, OKA Genel Sekreteri Mevlüt ÖZEN, Bilim ve Sanayi İl Müdürü Halil İbrahim YÜKSEL ve proje paydaşlarından Tokat OSB Müdürlüğü Muhasebe Müdürü Bilgehan YAKAR,  İŞKUR İl Müdürü Bekir FINDIK ve Şef Hüseyin KILIÇ, KOSGEB İl Müdürü Cenk KIZILGEDİK, Diva Ahşap Genel Müdürü Ahmet Orhan GÜRGÜNOĞLU, Tokat Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Yusuf DURSUN, Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şaban CEYLAN ve Bilişim Teknolojileri Alanı Öğretmeni Coşkun CENGİZ, Cumhuriyet Teknik ve Endüstri Mesleki Lisesi Okul Müdürü Ramazan ATLI, İŞGEM Genel Müdürü Melih ALKOÇ, KOBİ ve İş geliştirme Müdürü Yüksel TOKUŞÇU ve Kilit Uzman İzzet ÇEVİK   katılım sağladı.

Açılış toplantısında Program Yönetim Birimi Uzmanı Dilem KOÇAK DURAK tarafından projenin hedeflerini, faaliyetlerini ve eğitim sürecini anlatan bir sunum yapıldı. Proje paydaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantı projeye ilişkin soru cevaplarla noktalandı.