Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti
tarafından finanse edilmektedir. 
GENÇ İSTİHDAM PROJESİ ÇORUM AÇILIŞ TOPLANTISI
GERİ
26.05.2016 -
TR83 BÖLGESİNDE ENDÜSTRİYEL TASARIM ALANINDA GENÇ İSTİHDAMININ ARTIRILMASI PROJESİ’NİN ÇORUM AÇILIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
“TR83 Bölgesinde Endüstriyel Tasarım Alanında Genç İstihdamının Artırılması Projesi” kapsamında projenin paydaşlar ve kamuoyuna duyurulması ve tanıtılmasını içeren açılış toplantılarının üçüncüsü 20.05.2016 tarihinde Çorum’da gerçekleştirildi.

Toplantıya Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin BAŞARANHINCAL, OKA Genel Sekreteri Mevlüt ÖZEN ve proje paydaşlarından Çorum OSB Müdürü Yaşar ŞAHİN,  Çorum İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yahya ÇOBAN, Cazgır A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan CAZGIR, İŞKUR İl Müdürü Ali ŞAHAN, Hitit Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Nevzat KOÇAK, Çorum TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Lisesi Okul Müdürü Ramazan YİĞİTOĞLU, Çorum Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Murat TERLEMEZ ve Çorum Hasanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Galip ŞAHİN katılım sağladı.

Açılış toplantısında Program Yönetim Birimi Uzmanı Dilem KOÇAK DURAK tarafından projenin hedeflerini, faaliyetlerini ve eğitim sürecini anlatan bir sunum yapıldı. Proje paydaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantı projeye ilişkin soru cevaplarla noktalandı.

İnternet Haberleri

Çorum Heri Haber
Çorum Yayla Haber
Habercim 19